מורן סמון - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין העוסק בדיני משפחה וניהול משברים במשפחה, לרבות גירושין, צוואות וירושות

בדירוג דיני משפחה וירושה 2017

פרופיל החברה

אם אתן כאן סימן שאתן שוקלות הליך גירושין. אתר זה הוקם כדי לתת מענה ראשוני לשאלותיכן בנושא. כאן תוכלו לקבל מידע בכל הקשור להליך גירושין, ובין היתר מידע הקשור: להסכמי גירושין, מזונות אישה, מזונות ילדים, משמורת, חלוקת רכוש, ידועים בציבור, אלימות משפחה וכדומה.

מתוך הבנה מלאה להליך הגירושין, פיתחתי תהליך בשםD-MVP  (Divorce in the most (Valuable process לגירושין בצורה הוליסטית.

מלבד המידע הקשור בגירושין, כאן תוכלו לקבל מידע מפורט ועדכני, בנוגע לענייני צוואות וירושות, השבת ילדים חטופים לפי אמנת האג ועוד.

אתן מוזמנות להתרשם מהאתר ומהמידע המצוי בו.

אם לא מצאתן באתר מענה לשאלותיכן או שברצונכן להביע דעה כתבו לנו דרך דף "צור קשר", ואנו נשמח לענות לשאלותיכן.

שלכן,

עו"ד מורן סמון

עו"ד מורן סמון

מייסדת ומנהלת

משרד עורכי דין העוסק בדיני משפחה וניהול משברים במשפחה, לרבות גירושין, צוואות וירושות משנת 2007

טלפון: 03-5662260
פקס: 03-5662261

אימייל: moran@getonline.co.il

משרד עורכי הדין מורן סמון הינו משרד בוטיק העוסק בתחום דיני משפחה. המשרד מייצג ומופיע בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים ובשאר הערכאות השיפוטיות בהן מתנהלים תיקים הקשורים לענייני משפחה. המשרד פועל מתוך תפיסה של ניהול משברים במשפחה באמצעות שיטת D-MVP שפיתחה עוה"ד מורן סמון. המשרד הוקם בשנת 2007 וצמח מאז בזכות הניסיון, המקצועיות הבלתי מתפשרת והשיטה הייחודית.

"אני מאמין"

 תפיסת דיני המשפחה במשרד עורכי הדין מורן סמון מושתתת על האמונה שגירושין הוא אירוע משברי שעם הליווי הנכון, ניתן לצמוח ממנו. אנו מאמינים שהלקוח צריך לנהל את המשבר ולא שהמשבר ינהל את הלקוח.

הקו המנחה את המשרד הוא השגת איזון מגדרי אשר לוקח בחשבון את טובת הילדים והתנאים האובייקטיבים בהם פועלים ההורים, באופן כזה שיאפשר חיים בכבוד לשני הצדדים. המשרד דוגל בבחינת כל מקרה לגופו על מנת למצוא את הפתרון המיטבי ללקוח/ה.

אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לתת את השירות הטוב ביותר טמונה בין היתר בידע, ולפיכך כל צוות המשרד נוהג לעבור השתלמויות תעודה רבות בתחום דיני המשפחה, הן מטעם לשכת עורכי הדין והן מטעם אוניברסיטת בר אילן ואוניברסיטת תל אביב.

אנו מאמינים בניהול משא ומתן והידברות בטרם יציאה למלחמה. אך כשאין ברירה ודרכי ההידברות והפשרה מגיעים למבוי סתום, יש לנהל הליכים משפטיים בערכאות השונות, באמצעות אסטרטגיה המותאמת באופן אישי לכל תיק ותיק בהתאם לנסיבותיו.

בזכות מקצוענות, יעילות, סבלנות, הקשבה הדדית, שירות מהיר ויחס אישי ביותר לכל לקוח/ה – ניתן להשיג את התוצאות אפקטיביות, בייחוד כאשר מדובר בתחום רגיש ומלא ברגשות מעורבים כתחום המעמד האישי.

האיזון המגדרי, וההגינות הם הערכים המובילים את המשרד לפעול לטובתו/ה של הלקוח/ה להבאת תוצאות אופטימאליות שיאפשרו המשך תפקוד המשפחה גם במתכונתה החדשה, לטובת צמיחה מחודשת.

תחומי העיסוק של המשרד

 ליווי הליכי גירושין וניהול משברים במשפחה
המשרד עוסק בכל היבטי דיני המשפחה, תוך דגש על אחריות הורית משותפת ומשמורת משותפת. כל אלו כמובן תוך בחינת כל מקרה לגופו, בהתאם לנסיבות ולמרקם המשפחתי. המשרד מכין ועורך מגוון רחב של הסכמים, לרבות הסכמי ממון, פירוד, ידועים בציבור ושלום בית בין בני זוג, הסכמי הורות והסכמים בין יורשים ובנושאי אפוטרופסות.

כמו כן המשרד מנהל ומייצג בהליכים משפטיים, ומספק שירותי ליטיגציה מול כל הערכאות הרלוונטיות: בתי המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני, בית המשפט המחוזי, בית הדין הרבני הגדול ובית המשפט העליון, בכל תחומי דיני משפחה, לרבות מזונות אישה/ידועה בציבור וילדים, משמורת וזמני שהות, תביעות רכושיות (איזון משאבים, פירוק שיתוף, הערכת שווי חברות משפחתיות, כינוס נכסים וכדומה), הגירה וחטיפת ילדים, תביעות בין ידועים בציבור, אלימות במשפחה, התנגדויות לקיום צוואה וניהול עזבונות.

שיטת ה- D-MVP

שיטת ה- D-MVP, Divorce Most Valuable Process, פותחה על ידי עו"ד מורן סמון במהלך שנות פעילותה בתחום דיני משפחה.

השיטה מבוססת על שלושה עקרונות יסוד:
א. גירושין הינם משבר שצריך לנהל בתבונה.
ב. אנשים מבשילים להסכמי גירושין בשלבים ובאופנים שונים.
ג. לא מספיק לטפל בצד המשפטי של הגירושין. כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי, חשוב לטפל גם בצד הרגשי.


השיטה מושתתת על תהליך הוליסטי בן 5 שלבים. במהלכם, נבנית אסטרטגיה לניהול המשבר המותאמת אישית למטרות ולמבנה האישיות של הלקוח/ה, בשיתוף אנשי מקצוע מהתחום הפסיכולוגי-רגשי.

בשלב הראשון – מוצמד ללקוח/ה איש מקצוע מהתחום הפסיכולוגי-רגשי למשך 10 מפגשים על חשבון המשרד. המטפל מותאם לפי הצורך של הלקוח/ה. כל טיפול כולל הדרכה הורית החיונית לצמיחה משפחתית מתוך המשבר.

בשלב השני – המטפל/ת ממפה את הסיטואציה, את המצב הרגשי ואת הצרכים של הלקוח/ה.

בשלב השלישי – מתוך הניתוח הרגשי, נגזרת האסטרטגיה המיטבית להליך הגירושין: "אסטרטגיה מובנית אישיות", הכוללת את צרכי הלקוח/ה ומצבו/ה הרגשי. כל זאת במקביל להבנה מעמיקה של דמות הצד שכנגד. ההליך מתבצע בהסכמה ובתאום עם הלקוח/ה.

בשלב הרביעי – נבנית ומנוהלת הטקטיקה ליישום מחוץ לאולם בית המשפט – כולל התנהלות מול עוה"ד של הצד שכנגד ועם הצד כשנגד מחוץ לבית המשפט כדי לקדם את ההליך.

בשלב החמישי – נבנה ומנוהל ההליך בבית המשפט כדי לתת מענה כולל ושלם ללקוח/ה. מרבית התיקים מסתיימים בהסכמה, אולם הם תלויים בניהול נכון של ההליך המשפטי.

ההליך כולו מכוון כך שיספק אפקטיביות מקסימאלית ללקוח/ה, במקביל לשמירה על היכולת לקיים משפחה גם כשהתא המשפחתי מתפרק, מתוך רצון לסיים את התהליך באופן שיאפשר צמיחה והתקדמות הלאה לחיים בריאים וטובים.

מאמרים מאת מורן סמון - משרד עורכי דין

חוק התיישנות על עבירות מין

מחירו של הלהט לנצח בכל מחיר

כנס "שוד המזונות הגדול" הבאוטליות של אכיפת מזונות בהוצל"פ

יש תרופה למגפת האותיות